4202-571271 | Springhill, Anara Teal Geo Faux Grasscloth - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4202-571271 |
| Pattern Name | Anara Teal Geo Faux Grasscloth |
| Collection | Springhill |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 6.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Blue |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4202-571271 | Springhill, Anara Teal Geo Faux Grasscloth - A-Street Wallpaper
4202-571271 | Springhill, Anara Teal Geo Faux Grasscloth - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4202-571271 |
| Pattern Name | Anara Teal Geo Faux Grasscloth |
| Collection | Springhill |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 6.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Blue |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4202-571271 |
| Pattern Name | Anara Teal Geo Faux Grasscloth |
| Collection | Springhill |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 6.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Blue |
| Theme | Geometric |
























