4211-83565 | Private Reserve, Country Club Plaid Charcoal - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | 4211-83565 |
| Pattern Name | Country Club Plaid Charcoal |
| Collection | Private Reserve |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 12.63" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Grey |
| Theme | Plaid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4211-83565 | Private Reserve, Country Club Plaid Charcoal - Ronald Redding Wallpaper
4211-83565 | Private Reserve, Country Club Plaid Charcoal - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | 4211-83565 |
| Pattern Name | Country Club Plaid Charcoal |
| Collection | Private Reserve |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 12.63" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Grey |
| Theme | Plaid |
Original: $161.50
-65%$161.50
$56.52Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | 4211-83565 |
| Pattern Name | Country Club Plaid Charcoal |
| Collection | Private Reserve |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 12.63" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Grey |
| Theme | Plaid |
















