5003590 | Linyi Ground, Cream - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5003590 |
| Pattern Name | Linyi Ground |
| Color Name | Cream |
| Collection | Atelier |
| Width | 34 1/8" (87CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Match | RANDOM |
| Minimum Order Quantity | 8yds |
| Order Increments | 8yds |
| Roll Size | 8yds = 8 yard roll. |
| Pretrimed | N |
| Color | Beige |
| Theme | Fabric Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

5003590 | Linyi Ground, Cream - Schumacher Wallpaper
5003590 | Linyi Ground, Cream - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5003590 |
| Pattern Name | Linyi Ground |
| Color Name | Cream |
| Collection | Atelier |
| Width | 34 1/8" (87CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Match | RANDOM |
| Minimum Order Quantity | 8yds |
| Order Increments | 8yds |
| Roll Size | 8yds = 8 yard roll. |
| Pretrimed | N |
| Color | Beige |
| Theme | Fabric Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5003590 |
| Pattern Name | Linyi Ground |
| Color Name | Cream |
| Collection | Atelier |
| Width | 34 1/8" (87CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Match | RANDOM |
| Minimum Order Quantity | 8yds |
| Order Increments | 8yds |
| Roll Size | 8yds = 8 yard roll. |
| Pretrimed | N |
| Color | Beige |
| Theme | Fabric Texture |














