5008082 | Otto, Ministry - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5008082 |
| Pattern Name | Otto |
| Collection | David Oliver |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 2 1/4" (6CM) |
| Vertical Repeat | 2 1/2" (6CM) |
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Order Increments | 9 |
| Roll Size | 9yds = 9 yard roll. |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Grey |
| Theme | Chevron |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

5008082 | Otto, Ministry - Schumacher Wallpaper
5008082 | Otto, Ministry - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5008082 |
| Pattern Name | Otto |
| Collection | David Oliver |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 2 1/4" (6CM) |
| Vertical Repeat | 2 1/2" (6CM) |
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Order Increments | 9 |
| Roll Size | 9yds = 9 yard roll. |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Grey |
| Theme | Chevron |
Original: $49.00
-65%$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5008082 |
| Pattern Name | Otto |
| Collection | David Oliver |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 2 1/4" (6CM) |
| Vertical Repeat | 2 1/2" (6CM) |
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Order Increments | 9 |
| Roll Size | 9yds = 9 yard roll. |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Grey |
| Theme | Chevron |














