5008334 | Weeping Pine, Taupe - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5008334 |
| Pattern Name | Weeping Pine |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 54 3/4" (139CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 54" (137CM) |
| Vertical Repeat | 54" (137CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





5008334 | Weeping Pine, Taupe - Schumacher Wallpaper
5008334 | Weeping Pine, Taupe - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5008334 |
| Pattern Name | Weeping Pine |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 54 3/4" (139CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 54" (137CM) |
| Vertical Repeat | 54" (137CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5008334 |
| Pattern Name | Weeping Pine |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 54 3/4" (139CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 54" (137CM) |
| Vertical Repeat | 54" (137CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
| Theme | Trees |














