5013052 | Enzo Sisal, Straw - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5013052 |
| Pattern Name | Enzo Sisal |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 34" (86CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 34" (86CM) |
| Vertical Repeat | 70" (178CM) |
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Order Increments | 8 |
| Yards Per Roll | 8.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
| Theme | Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





5013052 | Enzo Sisal, Straw - Schumacher Wallpaper
5013052 | Enzo Sisal, Straw - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5013052 |
| Pattern Name | Enzo Sisal |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 34" (86CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 34" (86CM) |
| Vertical Repeat | 70" (178CM) |
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Order Increments | 8 |
| Yards Per Roll | 8.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
| Theme | Modern |
Original: $171.50
-65%$171.50
$60.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5013052 |
| Pattern Name | Enzo Sisal |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 34" (86CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 34" (86CM) |
| Vertical Repeat | 70" (178CM) |
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Order Increments | 8 |
| Yards Per Roll | 8.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
| Theme | Modern |














