5016843 | Monte Carlo Sisal 2 Panel Set, Silver - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5016843 |
| Pattern Name | Monte Carlo Sisal 2 Panel Set |
| Collection | Backdrop |
| Width | 34" (86CM)" |
| Match | PANEL |
| Horizontal Repeat | 68" (172CM) |
| Vertical Repeat | 144" (365CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Order Increments | 2 |
| Yards Per Roll | 4.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
| Theme | Polka Dots |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





5016843 | Monte Carlo Sisal 2 Panel Set, Silver - Schumacher Wallpaper
5016843 | Monte Carlo Sisal 2 Panel Set, Silver - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5016843 |
| Pattern Name | Monte Carlo Sisal 2 Panel Set |
| Collection | Backdrop |
| Width | 34" (86CM)" |
| Match | PANEL |
| Horizontal Repeat | 68" (172CM) |
| Vertical Repeat | 144" (365CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Order Increments | 2 |
| Yards Per Roll | 4.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
| Theme | Polka Dots |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5016843 |
| Pattern Name | Monte Carlo Sisal 2 Panel Set |
| Collection | Backdrop |
| Width | 34" (86CM)" |
| Match | PANEL |
| Horizontal Repeat | 68" (172CM) |
| Vertical Repeat | 144" (365CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Order Increments | 2 |
| Yards Per Roll | 4.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
| Theme | Polka Dots |














