5017111 | Birdsong 3 Panel Set, Ivory - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017111 |
| Pattern Name | Birdsong 3 Panel Set |
| Collection | Colette Cosentino |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | PANEL |
| Horizontal Repeat | 162" (412CM) |
| Vertical Repeat | 192" (488CM) |
| Minimum Order Quantity | 3 |
| Order Increments | 3 |
| Yards Per Roll | 21.3 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






5017111 | Birdsong 3 Panel Set, Ivory - Schumacher Wallpaper
5017111 | Birdsong 3 Panel Set, Ivory - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017111 |
| Pattern Name | Birdsong 3 Panel Set |
| Collection | Colette Cosentino |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | PANEL |
| Horizontal Repeat | 162" (412CM) |
| Vertical Repeat | 192" (488CM) |
| Minimum Order Quantity | 3 |
| Order Increments | 3 |
| Yards Per Roll | 21.3 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
| Theme | Trees |
Original: $696.50
-65%$696.50
$243.77Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017111 |
| Pattern Name | Birdsong 3 Panel Set |
| Collection | Colette Cosentino |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | PANEL |
| Horizontal Repeat | 162" (412CM) |
| Vertical Repeat | 192" (488CM) |
| Minimum Order Quantity | 3 |
| Order Increments | 3 |
| Yards Per Roll | 21.3 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
| Theme | Trees |














