5017311 | Berkeley, Wheat - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017311 |
| Pattern Name | Berkeley |
| Color Name | Wheat |
| Collection | Williamsburg |
| Width | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 10 3/8" (26CM) |
| Horizontal Repeat | 9" (23CM) |
| Match | STRAIGHT |
| Minimum Order Quantity | 10yds |
| Order Increments | 10yds |
| Roll Size | 10yds = 10 yard roll. |
| Pretrimed | N |
| Color | Beige |
| Theme | Global |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




5017311 | Berkeley, Wheat - Schumacher Wallpaper
5017311 | Berkeley, Wheat - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017311 |
| Pattern Name | Berkeley |
| Color Name | Wheat |
| Collection | Williamsburg |
| Width | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 10 3/8" (26CM) |
| Horizontal Repeat | 9" (23CM) |
| Match | STRAIGHT |
| Minimum Order Quantity | 10yds |
| Order Increments | 10yds |
| Roll Size | 10yds = 10 yard roll. |
| Pretrimed | N |
| Color | Beige |
| Theme | Global |
Original: $42.00
-65%$42.00
$14.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017311 |
| Pattern Name | Berkeley |
| Color Name | Wheat |
| Collection | Williamsburg |
| Width | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 10 3/8" (26CM) |
| Horizontal Repeat | 9" (23CM) |
| Match | STRAIGHT |
| Minimum Order Quantity | 10yds |
| Order Increments | 10yds |
| Roll Size | 10yds = 10 yard roll. |
| Pretrimed | N |
| Color | Beige |
| Theme | Global |














