5017681 | Nova Texture, Pearl - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017681 |
| Pattern Name | Nova Texture |
| Collection | Novelty & Textured Wallcovering |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | RANDOM |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Order Increments | 15 |
| Yards Per Roll | 15.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
| Theme | Stone |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






5017681 | Nova Texture, Pearl - Schumacher Wallpaper
5017681 | Nova Texture, Pearl - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017681 |
| Pattern Name | Nova Texture |
| Collection | Novelty & Textured Wallcovering |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | RANDOM |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Order Increments | 15 |
| Yards Per Roll | 15.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
| Theme | Stone |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017681 |
| Pattern Name | Nova Texture |
| Collection | Novelty & Textured Wallcovering |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | RANDOM |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Order Increments | 15 |
| Yards Per Roll | 15.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
| Theme | Stone |














