5018332 | Hinata, Neutral - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5018332 |
| Pattern Name | Hinata |
| Collection | Japonisme |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 17 1/2" (44CM) |
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Order Increments | 9 |
| Yards Per Roll | 9.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
| Theme | Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




5018332 | Hinata, Neutral - Schumacher Wallpaper
5018332 | Hinata, Neutral - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5018332 |
| Pattern Name | Hinata |
| Collection | Japonisme |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 17 1/2" (44CM) |
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Order Increments | 9 |
| Yards Per Roll | 9.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
| Theme | Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5018332 |
| Pattern Name | Hinata |
| Collection | Japonisme |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 17 1/2" (44CM) |
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Order Increments | 9 |
| Yards Per Roll | 9.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
| Theme | Chinoiserie |














