5018360 | Fortuna, Light Beige - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5018360 |
| Pattern Name | Fortuna |
| Collection | Backdrop |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 26" (66CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
| Theme | Scroll |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






5018360 | Fortuna, Light Beige - Schumacher Wallpaper
5018360 | Fortuna, Light Beige - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5018360 |
| Pattern Name | Fortuna |
| Collection | Backdrop |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 26" (66CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
| Theme | Scroll |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5018360 |
| Pattern Name | Fortuna |
| Collection | Backdrop |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 26" (66CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
| Theme | Scroll |














