6021111.8.0 | Frizzle, Graphite - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021111.8.0 |
| Pattern Name | Frizzle |
| Collection | Donghia Ii |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | ACRYLIC - 75%;POLYESTER - 25% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Black |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6021111.8.0 | Frizzle, Graphite - Donghia Fabric
6021111.8.0 | Frizzle, Graphite - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021111.8.0 |
| Pattern Name | Frizzle |
| Collection | Donghia Ii |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | ACRYLIC - 75%;POLYESTER - 25% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Black |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021111.8.0 |
| Pattern Name | Frizzle |
| Collection | Donghia Ii |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | ACRYLIC - 75%;POLYESTER - 25% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Black |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |












