6024106.21.0 | Meerkat, Obsidian - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6024106.21.0 |
| Pattern Name | Meerkat |
| Collection | Zuri |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 22" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 61%;POLYESTER - 26%;COTTON - 13% |
| Finish | ACRYLIC BACKED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Black |
| Theme | Modern/Contemporary |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6024106.21.0 | Meerkat, Obsidian - Donghia Fabric
6024106.21.0 | Meerkat, Obsidian - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6024106.21.0 |
| Pattern Name | Meerkat |
| Collection | Zuri |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 22" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 61%;POLYESTER - 26%;COTTON - 13% |
| Finish | ACRYLIC BACKED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Black |
| Theme | Modern/Contemporary |
| Notes | 0 |
Original: $415.80
-65%$415.80
$145.53Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6024106.21.0 |
| Pattern Name | Meerkat |
| Collection | Zuri |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 22" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 61%;POLYESTER - 26%;COTTON - 13% |
| Finish | ACRYLIC BACKED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Black |
| Theme | Modern/Contemporary |
| Notes | 0 |












