6024108.8.0 | Tent Stripe, Midnight - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6024108.8.0 |
| Pattern Name | Tent Stripe |
| Collection | Zuri |
| Width | 53" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 9" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 55%;COTTON - 45% |
| Finish | CALENDERED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Black |
| Theme | Stripes |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6024108.8.0 | Tent Stripe, Midnight - Donghia Fabric
6024108.8.0 | Tent Stripe, Midnight - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6024108.8.0 |
| Pattern Name | Tent Stripe |
| Collection | Zuri |
| Width | 53" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 9" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 55%;COTTON - 45% |
| Finish | CALENDERED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Black |
| Theme | Stripes |
| Notes | 0 |
Original: $211.05
-65%$211.05
$73.87Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6024108.8.0 |
| Pattern Name | Tent Stripe |
| Collection | Zuri |
| Width | 53" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 9" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 55%;COTTON - 45% |
| Finish | CALENDERED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Black |
| Theme | Stripes |
| Notes | 0 |












