6025106.86.0 | Cubical, Java - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025106.86.0 |
| Pattern Name | Cubical |
| Collection | Mod Muse |
| Width | 54.1" |
| Vert. Repeat | 16.5" |
| Horz. Repeat | 13.1" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 76%;POLYESTER - 24% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Black |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6025106.86.0 | Cubical, Java - Donghia Fabric
6025106.86.0 | Cubical, Java - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025106.86.0 |
| Pattern Name | Cubical |
| Collection | Mod Muse |
| Width | 54.1" |
| Vert. Repeat | 16.5" |
| Horz. Repeat | 13.1" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 76%;POLYESTER - 24% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Black |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |
Original: $411.08
-65%$411.08
$143.88Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025106.86.0 |
| Pattern Name | Cubical |
| Collection | Mod Muse |
| Width | 54.1" |
| Vert. Repeat | 16.5" |
| Horz. Repeat | 13.1" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 76%;POLYESTER - 24% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Black |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |












