8177 34W9091 | Seychelles - JF Wallpaper
| Brand | JF |
| Pattern Number | 8177 34W9091 |
| Book | Seychelles |
| Width | 20.87" (53.01 cm) |
| Match | Straight Match |
| Repeat | 1.6" (4.06 cm) |
| Paste | Paste the Wall |
| Content | 100% Wallpaper |
| Washable | Wipe with a clean damp cloth. Additional Instructions Washable |
| Removability | Strippable |
| Yards Per Roll | 11 Yards |
| Country | Germany |
| Color | Grey |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

8177 34W9091 | Seychelles - JF Wallpaper
8177 34W9091 | Seychelles - JF Wallpaper
| Brand | JF |
| Pattern Number | 8177 34W9091 |
| Book | Seychelles |
| Width | 20.87" (53.01 cm) |
| Match | Straight Match |
| Repeat | 1.6" (4.06 cm) |
| Paste | Paste the Wall |
| Content | 100% Wallpaper |
| Washable | Wipe with a clean damp cloth. Additional Instructions Washable |
| Removability | Strippable |
| Yards Per Roll | 11 Yards |
| Country | Germany |
| Color | Grey |
| Theme | Geometric |
Original: $222.00
-65%$222.00
$77.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | JF |
| Pattern Number | 8177 34W9091 |
| Book | Seychelles |
| Width | 20.87" (53.01 cm) |
| Match | Straight Match |
| Repeat | 1.6" (4.06 cm) |
| Paste | Paste the Wall |
| Content | 100% Wallpaper |
| Washable | Wipe with a clean damp cloth. Additional Instructions Washable |
| Removability | Strippable |
| Yards Per Roll | 11 Yards |
| Country | Germany |
| Color | Grey |
| Theme | Geometric |












