81942 | Wren Alpaca Sheer, Natural - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 81942 |
| Pattern Name | Wren Alpaca Sheer |
| Collection | Patterson Flynn |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 22% COTTON, 78% ALPACA |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Neutral |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




81942 | Wren Alpaca Sheer, Natural - Schumacher Fabric
81942 | Wren Alpaca Sheer, Natural - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 81942 |
| Pattern Name | Wren Alpaca Sheer |
| Collection | Patterson Flynn |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 22% COTTON, 78% ALPACA |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Neutral |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 81942 |
| Pattern Name | Wren Alpaca Sheer |
| Collection | Patterson Flynn |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 22% COTTON, 78% ALPACA |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Neutral |
| Theme | Stripes |












