8288 38 W9761 | Topiary - JF Wallpaper
| Brand | JF |
| Pattern Number | 8288 38 W9761 |
| Book | Topiary |
| Width | 20.9" (53.09 cm) |
| Match | Half Drop |
| Repeat | 15.3" (38.86 cm) |
| Paste | Paste the Wall |
| Content | 100% Wallpaper |
| Washable | Wipe with a clean damp cloth. |
| Removability | Strippable |
| Yards Per Roll | 11 Yards |
| Country | Germany |
| Color | Brown |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

8288 38 W9761 | Topiary - JF Wallpaper
8288 38 W9761 | Topiary - JF Wallpaper
| Brand | JF |
| Pattern Number | 8288 38 W9761 |
| Book | Topiary |
| Width | 20.9" (53.09 cm) |
| Match | Half Drop |
| Repeat | 15.3" (38.86 cm) |
| Paste | Paste the Wall |
| Content | 100% Wallpaper |
| Washable | Wipe with a clean damp cloth. |
| Removability | Strippable |
| Yards Per Roll | 11 Yards |
| Country | Germany |
| Color | Brown |
| Theme | Trees |
Original: $222.75
-65%$222.75
$77.96Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | JF |
| Pattern Number | 8288 38 W9761 |
| Book | Topiary |
| Width | 20.9" (53.09 cm) |
| Match | Half Drop |
| Repeat | 15.3" (38.86 cm) |
| Paste | Paste the Wall |
| Content | 100% Wallpaper |
| Washable | Wipe with a clean damp cloth. |
| Removability | Strippable |
| Yards Per Roll | 11 Yards |
| Country | Germany |
| Color | Brown |
| Theme | Trees |












