8290 11 W9761 | Topiary - JF Wallpaper
| Brand | JF |
| Pattern Number | 8290 11 W9761 |
| Book | Topiary |
| Width | 20.9" (53.09 cm) |
| Match | Free Match |
| Repeat | 0 |
| Paste | Paste the Wall |
| Content | 100% Wallpaper |
| Washable | Wipe with a clean damp cloth. |
| Removability | Strippable |
| Yards Per Roll | 11 Yards |
| Country | Germany |
| Color | Beige |
| Theme | Textured |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

8290 11 W9761 | Topiary - JF Wallpaper
8290 11 W9761 | Topiary - JF Wallpaper
| Brand | JF |
| Pattern Number | 8290 11 W9761 |
| Book | Topiary |
| Width | 20.9" (53.09 cm) |
| Match | Free Match |
| Repeat | 0 |
| Paste | Paste the Wall |
| Content | 100% Wallpaper |
| Washable | Wipe with a clean damp cloth. |
| Removability | Strippable |
| Yards Per Roll | 11 Yards |
| Country | Germany |
| Color | Beige |
| Theme | Textured |
Original: $214.13
-65%$214.13
$74.95Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | JF |
| Pattern Number | 8290 11 W9761 |
| Book | Topiary |
| Width | 20.9" (53.09 cm) |
| Match | Free Match |
| Repeat | 0 |
| Paste | Paste the Wall |
| Content | 100% Wallpaper |
| Washable | Wipe with a clean damp cloth. |
| Removability | Strippable |
| Yards Per Roll | 11 Yards |
| Country | Germany |
| Color | Beige |
| Theme | Textured |












