8294 26 W9761 | Topiary - JF Wallpaper
| Brand | JF |
| Pattern Number | 8294 26 W9761 |
| Book | Topiary |
| Width | 125" (317.5 cm) |
| Match | Straight Match |
| Repeat | 0 |
| Paste | Paste the Wall |
| Content | 100% Wallpaper |
| Washable | Wipe with a clean damp cloth. |
| Removability | Strippable |
| Yards Per Roll | 11 Yards |
| Country | Germany |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

8294 26 W9761 | Topiary - JF Wallpaper
8294 26 W9761 | Topiary - JF Wallpaper
| Brand | JF |
| Pattern Number | 8294 26 W9761 |
| Book | Topiary |
| Width | 125" (317.5 cm) |
| Match | Straight Match |
| Repeat | 0 |
| Paste | Paste the Wall |
| Content | 100% Wallpaper |
| Washable | Wipe with a clean damp cloth. |
| Removability | Strippable |
| Yards Per Roll | 11 Yards |
| Country | Germany |
Original: $893.25
-65%$893.25
$312.64Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | JF |
| Pattern Number | 8294 26 W9761 |
| Book | Topiary |
| Width | 125" (317.5 cm) |
| Match | Straight Match |
| Repeat | 0 |
| Paste | Paste the Wall |
| Content | 100% Wallpaper |
| Washable | Wipe with a clean damp cloth. |
| Removability | Strippable |
| Yards Per Roll | 11 Yards |
| Country | Germany |












