85662 | Miriam Trim, Natural - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85662 |
| Pattern Name | Miriam Trim |
| Collection | New Traditional |
| Width | 1 5/8" (4CM)" |
| Match | ALLOVER |
| Horizontal Repeat | 1 5/8" (4CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 8% POLYESTER, 92% FIBRANNE |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



85662 | Miriam Trim, Natural - Schumacher Trim
85662 | Miriam Trim, Natural - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85662 |
| Pattern Name | Miriam Trim |
| Collection | New Traditional |
| Width | 1 5/8" (4CM)" |
| Match | ALLOVER |
| Horizontal Repeat | 1 5/8" (4CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 8% POLYESTER, 92% FIBRANNE |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |
Original: $31.50
-65%$31.50
$11.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85662 |
| Pattern Name | Miriam Trim |
| Collection | New Traditional |
| Width | 1 5/8" (4CM)" |
| Match | ALLOVER |
| Horizontal Repeat | 1 5/8" (4CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 8% POLYESTER, 92% FIBRANNE |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |












