87652 | Jasper Performance Chenille, Green - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 87652 |
| Pattern Name | Jasper Performance Chenille |
| Collection | Schumacher Utility: Wovens |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 6 3/4" (17CM) |
| Vertical Repeat | 8" (20CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYESTER |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
| Theme | Chenille |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



87652 | Jasper Performance Chenille, Green - Schumacher Fabric
87652 | Jasper Performance Chenille, Green - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 87652 |
| Pattern Name | Jasper Performance Chenille |
| Collection | Schumacher Utility: Wovens |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 6 3/4" (17CM) |
| Vertical Repeat | 8" (20CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYESTER |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
| Theme | Chenille |
Original: $147.00
-65%$147.00
$51.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 87652 |
| Pattern Name | Jasper Performance Chenille |
| Collection | Schumacher Utility: Wovens |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 6 3/4" (17CM) |
| Vertical Repeat | 8" (20CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYESTER |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
| Theme | Chenille |

















