A9BLEOPILL0003 | Leopard, Pink Sand - Scalamandre Pillows
Pillow Size: 21" X 7"
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | A9BLEOPILL0003 |
| Pattern Name | Leopard Pillow |
| Collection | Wild Glamour, Amazink |
| Pattern Repeat Length | 9.75" |
| Pattern Repeat Width | 7" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 0 |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | ANIMAL SKIN |
| Material Type | JACQUARDS / WOVENS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Pink Sand |
Purchase Scalamandre Pillows SKU A9BLEOPILL0003 pattern name Leopard color name Pink Sand from the collection Wild Glamour, Amazink. Enjoy this impressive pillow. Mahone's Wallpaper Shop has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

A9BLEOPILL0003 | Leopard, Pink Sand - Scalamandre Pillows
A9BLEOPILL0003 | Leopard, Pink Sand - Scalamandre Pillows
Pillow Size: 21" X 7"
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | A9BLEOPILL0003 |
| Pattern Name | Leopard Pillow |
| Collection | Wild Glamour, Amazink |
| Pattern Repeat Length | 9.75" |
| Pattern Repeat Width | 7" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 0 |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | ANIMAL SKIN |
| Material Type | JACQUARDS / WOVENS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Pink Sand |
Purchase Scalamandre Pillows SKU A9BLEOPILL0003 pattern name Leopard color name Pink Sand from the collection Wild Glamour, Amazink. Enjoy this impressive pillow. Mahone's Wallpaper Shop has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Pillow Size: 21" X 7"
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | A9BLEOPILL0003 |
| Pattern Name | Leopard Pillow |
| Collection | Wild Glamour, Amazink |
| Pattern Repeat Length | 9.75" |
| Pattern Repeat Width | 7" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 0 |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | ANIMAL SKIN |
| Material Type | JACQUARDS / WOVENS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Pink Sand |
Purchase Scalamandre Pillows SKU A9BLEOPILL0003 pattern name Leopard color name Pink Sand from the collection Wild Glamour, Amazink. Enjoy this impressive pillow. Mahone's Wallpaper Shop has been family owned in Lynchburg Va since 1969.












