A9BLEOPILL0006 | Leopard, Orange Koi - Scalamandre Pillows
Pillow Size: 21" X 7"
View Scalamandre Pillows Pattern A9BLEOPILL0006 pattern name Leopard color name Orange Koi from the collection Amazink, Wild Glamour. Enjoy this solid pillow. Mahone's Wallpaper Shop has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | A9BLEOPILL0006 |
| Pattern Name | Leopard Pillow |
| Collection | Amazink, Wild Glamour |
| Pattern Repeat Length | 9.75" |
| Pattern Repeat Width | 7" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 0 |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | ANIMAL SKIN |
| Material Type | JACQUARDS / WOVENS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Orange Koi |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

A9BLEOPILL0006 | Leopard, Orange Koi - Scalamandre Pillows
A9BLEOPILL0006 | Leopard, Orange Koi - Scalamandre Pillows
Pillow Size: 21" X 7"
View Scalamandre Pillows Pattern A9BLEOPILL0006 pattern name Leopard color name Orange Koi from the collection Amazink, Wild Glamour. Enjoy this solid pillow. Mahone's Wallpaper Shop has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | A9BLEOPILL0006 |
| Pattern Name | Leopard Pillow |
| Collection | Amazink, Wild Glamour |
| Pattern Repeat Length | 9.75" |
| Pattern Repeat Width | 7" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 0 |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | ANIMAL SKIN |
| Material Type | JACQUARDS / WOVENS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Orange Koi |
$756.60
A9BLEOPILL0006 | Leopard, Orange Koi - Scalamandre Pillows—
$756.60
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Pillow Size: 21" X 7"
View Scalamandre Pillows Pattern A9BLEOPILL0006 pattern name Leopard color name Orange Koi from the collection Amazink, Wild Glamour. Enjoy this solid pillow. Mahone's Wallpaper Shop has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | A9BLEOPILL0006 |
| Pattern Name | Leopard Pillow |
| Collection | Amazink, Wild Glamour |
| Pattern Repeat Length | 9.75" |
| Pattern Repeat Width | 7" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 0 |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | ANIMAL SKIN |
| Material Type | JACQUARDS / WOVENS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Orange Koi |












