A9BLEOPILL0008 | Leopard, Orion Blue - Scalamandre Pillows
Pillow Size: 21" X 7"
Looking for Scalamandre Pillows SKU# A9BLEOPILL0008 pattern name Leopard color name Orion Blue from the collection Amazink, Wild Glamour. Enjoy this dazzling pillow. Mahone's Wallpaper Shop has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | A9BLEOPILL0008 |
| Pattern Name | Leopard Pillow |
| Collection | Amazink, Wild Glamour |
| Pattern Repeat Length | 9.75" |
| Pattern Repeat Width | 7" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 0 |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | ANIMAL SKIN |
| Material Type | JACQUARDS / WOVENS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Orion Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

A9BLEOPILL0008 | Leopard, Orion Blue - Scalamandre Pillows
A9BLEOPILL0008 | Leopard, Orion Blue - Scalamandre Pillows
Pillow Size: 21" X 7"
Looking for Scalamandre Pillows SKU# A9BLEOPILL0008 pattern name Leopard color name Orion Blue from the collection Amazink, Wild Glamour. Enjoy this dazzling pillow. Mahone's Wallpaper Shop has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | A9BLEOPILL0008 |
| Pattern Name | Leopard Pillow |
| Collection | Amazink, Wild Glamour |
| Pattern Repeat Length | 9.75" |
| Pattern Repeat Width | 7" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 0 |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | ANIMAL SKIN |
| Material Type | JACQUARDS / WOVENS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Orion Blue |
$756.60
A9BLEOPILL0008 | Leopard, Orion Blue - Scalamandre Pillows—
$756.60
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Pillow Size: 21" X 7"
Looking for Scalamandre Pillows SKU# A9BLEOPILL0008 pattern name Leopard color name Orion Blue from the collection Amazink, Wild Glamour. Enjoy this dazzling pillow. Mahone's Wallpaper Shop has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | A9BLEOPILL0008 |
| Pattern Name | Leopard Pillow |
| Collection | Amazink, Wild Glamour |
| Pattern Repeat Length | 9.75" |
| Pattern Repeat Width | 7" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 0 |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | ANIMAL SKIN |
| Material Type | JACQUARDS / WOVENS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Orion Blue |












