A9LLEOPILL0007 | Leopard, Castle Gray - Scalamandre Pillows
Pillow Size: 14" x 22"
Save on Scalamandre Pillows Product# A9LLEOPILL0007 pattern name Leopard color name Castle Gray from the collection Amazink, Wild Glamour. Enjoy this beautiful pillow. Mahone's Wallpaper Shop has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | A9LLEOPILL0007 |
| Pattern Name | Leopard Pillow |
| Collection | Amazink, Wild Glamour |
| Pattern Repeat Length | 9.75" |
| Pattern Repeat Width | 7" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 0 |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | ANIMAL SKIN |
| Material Type | JACQUARDS / WOVENS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Castle Gray |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

A9LLEOPILL0007 | Leopard, Castle Gray - Scalamandre Pillows
A9LLEOPILL0007 | Leopard, Castle Gray - Scalamandre Pillows
Pillow Size: 14" x 22"
Save on Scalamandre Pillows Product# A9LLEOPILL0007 pattern name Leopard color name Castle Gray from the collection Amazink, Wild Glamour. Enjoy this beautiful pillow. Mahone's Wallpaper Shop has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | A9LLEOPILL0007 |
| Pattern Name | Leopard Pillow |
| Collection | Amazink, Wild Glamour |
| Pattern Repeat Length | 9.75" |
| Pattern Repeat Width | 7" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 0 |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | ANIMAL SKIN |
| Material Type | JACQUARDS / WOVENS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Castle Gray |
$510.90
A9LLEOPILL0007 | Leopard, Castle Gray - Scalamandre Pillows—
$510.90
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Pillow Size: 14" x 22"
Save on Scalamandre Pillows Product# A9LLEOPILL0007 pattern name Leopard color name Castle Gray from the collection Amazink, Wild Glamour. Enjoy this beautiful pillow. Mahone's Wallpaper Shop has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | A9LLEOPILL0007 |
| Pattern Name | Leopard Pillow |
| Collection | Amazink, Wild Glamour |
| Pattern Repeat Length | 9.75" |
| Pattern Repeat Width | 7" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 0 |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | ANIMAL SKIN |
| Material Type | JACQUARDS / WOVENS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Castle Gray |












