A9SLEOPILL0003 | Leopard, Pink Sand - Scalamandre Pillows
Pillow Size: 12" DIA
Acquire Scalamandre Pillows Product A9SLEOPILL0003 pattern name Leopard color name Pink Sand from the collection Amazink, Wild Glamour. Enjoy this fabulous pillow. Mahone's Wallpaper Shop has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | A9SLEOPILL0003 |
| Pattern Name | Leopard Pillow |
| Collection | Amazink, Wild Glamour |
| Pattern Repeat Length | 9.75" |
| Pattern Repeat Width | 7" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 0 |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | ANIMAL SKIN |
| Material Type | JACQUARDS / WOVENS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Pink Sand |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

A9SLEOPILL0003 | Leopard, Pink Sand - Scalamandre Pillows
A9SLEOPILL0003 | Leopard, Pink Sand - Scalamandre Pillows
Pillow Size: 12" DIA
Acquire Scalamandre Pillows Product A9SLEOPILL0003 pattern name Leopard color name Pink Sand from the collection Amazink, Wild Glamour. Enjoy this fabulous pillow. Mahone's Wallpaper Shop has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | A9SLEOPILL0003 |
| Pattern Name | Leopard Pillow |
| Collection | Amazink, Wild Glamour |
| Pattern Repeat Length | 9.75" |
| Pattern Repeat Width | 7" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 0 |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | ANIMAL SKIN |
| Material Type | JACQUARDS / WOVENS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Pink Sand |
$612.30
A9SLEOPILL0003 | Leopard, Pink Sand - Scalamandre Pillows—
$612.30
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Pillow Size: 12" DIA
Acquire Scalamandre Pillows Product A9SLEOPILL0003 pattern name Leopard color name Pink Sand from the collection Amazink, Wild Glamour. Enjoy this fabulous pillow. Mahone's Wallpaper Shop has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | A9SLEOPILL0003 |
| Pattern Name | Leopard Pillow |
| Collection | Amazink, Wild Glamour |
| Pattern Repeat Length | 9.75" |
| Pattern Repeat Width | 7" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 0 |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | ANIMAL SKIN |
| Material Type | JACQUARDS / WOVENS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Pink Sand |












