A9SLEOPILL0007 | Leopard, Castle Gray - Scalamandre Pillows
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | A9SLEOPILL0007 |
| Pattern Name | Leopard Pillow |
| Collection | Amazink, Wild Glamour |
| Pattern Repeat Length | 9.75" |
| Pattern Repeat Width | 7" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 0 |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | ANIMAL SKIN |
| Material Type | JACQUARDS / WOVENS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Castle Gray |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

A9SLEOPILL0007 | Leopard, Castle Gray - Scalamandre Pillows
A9SLEOPILL0007 | Leopard, Castle Gray - Scalamandre Pillows
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | A9SLEOPILL0007 |
| Pattern Name | Leopard Pillow |
| Collection | Amazink, Wild Glamour |
| Pattern Repeat Length | 9.75" |
| Pattern Repeat Width | 7" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 0 |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | ANIMAL SKIN |
| Material Type | JACQUARDS / WOVENS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Castle Gray |
Original: $612.30
-65%$612.30
$214.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | A9SLEOPILL0007 |
| Pattern Name | Leopard Pillow |
| Collection | Amazink, Wild Glamour |
| Pattern Repeat Length | 9.75" |
| Pattern Repeat Width | 7" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 0 |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | ANIMAL SKIN |
| Material Type | JACQUARDS / WOVENS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Castle Gray |












