AH297100 | Arthouse, Gianna Purple Floral Squares - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH297100 |
| Pattern Name | Gianna Purple Floral Squares |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl Coated Paper |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Pink |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



AH297100 | Arthouse, Gianna Purple Floral Squares - Brewster Wallpaper
AH297100 | Arthouse, Gianna Purple Floral Squares - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH297100 |
| Pattern Name | Gianna Purple Floral Squares |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl Coated Paper |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Pink |
| Theme | Botanical |
Original: $28.00
-65%$28.00
$9.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH297100 |
| Pattern Name | Gianna Purple Floral Squares |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl Coated Paper |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Pink |
| Theme | Botanical |






















