AT16105 | Belvedere, Frondescence, Blush - Anna French Wallpaper
| Brand | Anna French |
| Pattern Number | AT16105 |
| Pattern Name | Frondescence |
| Collection | Belvedere |
| Width | 36 in (91.44 cm) |
| Match | Straight Match |
| Construction | Linen Mesh Grasscloth |
| Single Roll Area | 36.00 sq/ft (3.34 sq m) |
| Single Roll Length | 4 yd (3.66 m) |
| Double Roll Area | 72.00 sq/ft (6.69 sq m) |
| Double Roll Length | 72.00 sq/ft (6.69 sq m) |
| Color | Pink |
| Theme | Leaves |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

AT16105 | Belvedere, Frondescence, Blush - Anna French Wallpaper
AT16105 | Belvedere, Frondescence, Blush - Anna French Wallpaper
| Brand | Anna French |
| Pattern Number | AT16105 |
| Pattern Name | Frondescence |
| Collection | Belvedere |
| Width | 36 in (91.44 cm) |
| Match | Straight Match |
| Construction | Linen Mesh Grasscloth |
| Single Roll Area | 36.00 sq/ft (3.34 sq m) |
| Single Roll Length | 4 yd (3.66 m) |
| Double Roll Area | 72.00 sq/ft (6.69 sq m) |
| Double Roll Length | 72.00 sq/ft (6.69 sq m) |
| Color | Pink |
| Theme | Leaves |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Anna French |
| Pattern Number | AT16105 |
| Pattern Name | Frondescence |
| Collection | Belvedere |
| Width | 36 in (91.44 cm) |
| Match | Straight Match |
| Construction | Linen Mesh Grasscloth |
| Single Roll Area | 36.00 sq/ft (3.34 sq m) |
| Single Roll Length | 4 yd (3.66 m) |
| Double Roll Area | 72.00 sq/ft (6.69 sq m) |
| Double Roll Length | 72.00 sq/ft (6.69 sq m) |
| Color | Pink |
| Theme | Leaves |











