Bibury | # 620 Golden - Maxwell Fabric
| Brand | Maxwell |
| Pattern Number | BFE620 |
| Name & Color | BIBURY # 620 GOLDEN |
| Width | 54" |
| Content | 64% COTTON36% POLYESTER |
| Repeat | H-0.4" |
| Cleaning | DRY CLEAN ONLY |
| Country of Origin | INDIA |
| Tests | 40,000 DOUBLE RUBS - CAL 117-2013 |
| Notes | 0 |
| Color | Gold |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Bibury | # 620 Golden - Maxwell Fabric
Bibury | # 620 Golden - Maxwell Fabric
| Brand | Maxwell |
| Pattern Number | BFE620 |
| Name & Color | BIBURY # 620 GOLDEN |
| Width | 54" |
| Content | 64% COTTON36% POLYESTER |
| Repeat | H-0.4" |
| Cleaning | DRY CLEAN ONLY |
| Country of Origin | INDIA |
| Tests | 40,000 DOUBLE RUBS - CAL 117-2013 |
| Notes | 0 |
| Color | Gold |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Maxwell |
| Pattern Number | BFE620 |
| Name & Color | BIBURY # 620 GOLDEN |
| Width | 54" |
| Content | 64% COTTON36% POLYESTER |
| Repeat | H-0.4" |
| Cleaning | DRY CLEAN ONLY |
| Country of Origin | INDIA |
| Tests | 40,000 DOUBLE RUBS - CAL 117-2013 |
| Notes | 0 |
| Color | Gold |
| Theme | Solid |












