Bibury | # 626 Toast - Maxwell Fabric
Priced Per Yard.
Shop Maxwell Fabric pattern name Bibury # 626 Toast. Enjoy this charming Fabric. Cuttings available always. Fast Shipping Mahone's has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Maxwell |
| Pattern Number | BFE626 |
| Name & Color | BIBURY # 626 TOAST |
| Width | 54" |
| Content | 64% COTTON36% POLYESTER |
| Repeat | H-0.4" |
| Cleaning | DRY CLEAN ONLY |
| Country of Origin | INDIA |
| Tests | 40,000 DOUBLE RUBS - CAL 117-2013 |
| Notes | 0 |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Bibury | # 626 Toast - Maxwell Fabric
Bibury | # 626 Toast - Maxwell Fabric
Priced Per Yard.
Shop Maxwell Fabric pattern name Bibury # 626 Toast. Enjoy this charming Fabric. Cuttings available always. Fast Shipping Mahone's has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Maxwell |
| Pattern Number | BFE626 |
| Name & Color | BIBURY # 626 TOAST |
| Width | 54" |
| Content | 64% COTTON36% POLYESTER |
| Repeat | H-0.4" |
| Cleaning | DRY CLEAN ONLY |
| Country of Origin | INDIA |
| Tests | 40,000 DOUBLE RUBS - CAL 117-2013 |
| Notes | 0 |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |
$107.91
Bibury | # 626 Toast - Maxwell Fabric—
$107.91
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per Yard.
Shop Maxwell Fabric pattern name Bibury # 626 Toast. Enjoy this charming Fabric. Cuttings available always. Fast Shipping Mahone's has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Maxwell |
| Pattern Number | BFE626 |
| Name & Color | BIBURY # 626 TOAST |
| Width | 54" |
| Content | 64% COTTON36% POLYESTER |
| Repeat | H-0.4" |
| Cleaning | DRY CLEAN ONLY |
| Country of Origin | INDIA |
| Tests | 40,000 DOUBLE RUBS - CAL 117-2013 |
| Notes | 0 |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |












