Cotswold | # 607 Lake - Maxwell Fabric
Priced Per Yard.
Buy Maxwell Fabric pattern name Cotswold # 607 Lake. Enjoy this superb Fabric. Memo available always online. Fast Shipping Mahone's has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Maxwell |
| Pattern Number | CJJ607 |
| Name & Color | COTSWOLD # 607 LAKE |
| Width | 54" |
| Content | 58% COTTON42% POLYESTER |
| Repeat | H-3.5" |
| Cleaning | DRY CLEAN ONLY |
| Country of Origin | INDIA |
| Tests | 50,000 DOUBLE RUBS - CAL 117-2013 |
| Notes | 0 |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Cotswold | # 607 Lake - Maxwell Fabric
Cotswold | # 607 Lake - Maxwell Fabric
Priced Per Yard.
Buy Maxwell Fabric pattern name Cotswold # 607 Lake. Enjoy this superb Fabric. Memo available always online. Fast Shipping Mahone's has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Maxwell |
| Pattern Number | CJJ607 |
| Name & Color | COTSWOLD # 607 LAKE |
| Width | 54" |
| Content | 58% COTTON42% POLYESTER |
| Repeat | H-3.5" |
| Cleaning | DRY CLEAN ONLY |
| Country of Origin | INDIA |
| Tests | 50,000 DOUBLE RUBS - CAL 117-2013 |
| Notes | 0 |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
$107.91
Cotswold | # 607 Lake - Maxwell Fabric—
$107.91
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per Yard.
Buy Maxwell Fabric pattern name Cotswold # 607 Lake. Enjoy this superb Fabric. Memo available always online. Fast Shipping Mahone's has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Maxwell |
| Pattern Number | CJJ607 |
| Name & Color | COTSWOLD # 607 LAKE |
| Width | 54" |
| Content | 58% COTTON42% POLYESTER |
| Repeat | H-3.5" |
| Cleaning | DRY CLEAN ONLY |
| Country of Origin | INDIA |
| Tests | 50,000 DOUBLE RUBS - CAL 117-2013 |
| Notes | 0 |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |












