DBLCRAQPILL0001 | Craquele, Blue Storm - Scalamandre Pillows
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | DBLCRAQPILL0001 |
| Pattern Name | Craquele Pillow |
| Collection | Tundra |
| Pattern Repeat Length | 6.25" |
| Pattern Repeat Width | 5.5" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 0 |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | FRETWORK / LATTICE |
| Material Type | PRINTED FABRICS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Blue Storm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

DBLCRAQPILL0001 | Craquele, Blue Storm - Scalamandre Pillows
DBLCRAQPILL0001 | Craquele, Blue Storm - Scalamandre Pillows
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | DBLCRAQPILL0001 |
| Pattern Name | Craquele Pillow |
| Collection | Tundra |
| Pattern Repeat Length | 6.25" |
| Pattern Repeat Width | 5.5" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 0 |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | FRETWORK / LATTICE |
| Material Type | PRINTED FABRICS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Blue Storm |
Original: $429.00
-65%$429.00
$150.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Scalamandre Pillows |
| Pattern Number | DBLCRAQPILL0001 |
| Pattern Name | Craquele Pillow |
| Collection | Tundra |
| Pattern Repeat Length | 6.25" |
| Pattern Repeat Width | 5.5" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 0 |
| Country of Origin | U.S.A. |
| Design | FRETWORK / LATTICE |
| Material Type | PRINTED FABRICS |
| Pattern Alerts | HIDDEN ZIPPER, LUXURIOUS FEATHER DOWN INSERT INCLUDED |
| Cleanability | DRY CLEAN ONLY |
| Color | Blue Storm |












