Dg-10245.009.0 | Belfast, Charcoal - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10245.009.0 |
| Pattern Name | Belfast |
| Collection | Moondance |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SPUN RAYON - 85%;COTTON - 15% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Black |
| Theme | Stripes |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Dg-10245.009.0 | Belfast, Charcoal - Donghia Fabric
Dg-10245.009.0 | Belfast, Charcoal - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10245.009.0 |
| Pattern Name | Belfast |
| Collection | Moondance |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SPUN RAYON - 85%;COTTON - 15% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Black |
| Theme | Stripes |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10245.009.0 |
| Pattern Name | Belfast |
| Collection | Moondance |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SPUN RAYON - 85%;COTTON - 15% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Black |
| Theme | Stripes |
| Notes | 0 |












