Dg-10329.012.0 | Crosstown, Navy - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10329.012.0 |
| Pattern Name | Crosstown |
| Collection | Manhattan Muse |
| Width | 56" |
| Vert. Repeat | 2.4" |
| Horz. Repeat | 2.4" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 35%;SPUN RAYON - 35%;ACRYLIC - 20%;CUPRO - 10% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Black |
| Theme | Check/Plaid |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Dg-10329.012.0 | Crosstown, Navy - Donghia Fabric
Dg-10329.012.0 | Crosstown, Navy - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10329.012.0 |
| Pattern Name | Crosstown |
| Collection | Manhattan Muse |
| Width | 56" |
| Vert. Repeat | 2.4" |
| Horz. Repeat | 2.4" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 35%;SPUN RAYON - 35%;ACRYLIC - 20%;CUPRO - 10% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Black |
| Theme | Check/Plaid |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10329.012.0 |
| Pattern Name | Crosstown |
| Collection | Manhattan Muse |
| Width | 56" |
| Vert. Repeat | 2.4" |
| Horz. Repeat | 2.4" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 35%;SPUN RAYON - 35%;ACRYLIC - 20%;CUPRO - 10% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Black |
| Theme | Check/Plaid |
| Notes | 0 |












