Dg-10337.029.0 | Doodle, Black - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10337.029.0 |
| Pattern Name | Doodle |
| Collection | 3D Collection |
| Width | 54.25" |
| Vert. Repeat | 7.5" |
| Horz. Repeat | 6.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 58%;SPUN RAYON - 42% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Black |
| Theme | Modern/Contemporary |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Dg-10337.029.0 | Doodle, Black - Donghia Fabric
Dg-10337.029.0 | Doodle, Black - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10337.029.0 |
| Pattern Name | Doodle |
| Collection | 3D Collection |
| Width | 54.25" |
| Vert. Repeat | 7.5" |
| Horz. Repeat | 6.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 58%;SPUN RAYON - 42% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Black |
| Theme | Modern/Contemporary |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10337.029.0 |
| Pattern Name | Doodle |
| Collection | 3D Collection |
| Width | 54.25" |
| Vert. Repeat | 7.5" |
| Horz. Repeat | 6.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 58%;SPUN RAYON - 42% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Black |
| Theme | Modern/Contemporary |
| Notes | 0 |












