F1739/01.Cac.0 | Sizergh, Secret Garden - Clarke And Clarke Fabric
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1739/01.CAC.0 |
| Pattern Name | Sizergh |
| Collection | Secret Garden |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 24.8" |
| Horz. Repeat | 26.7" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 90%;LINEN - 10% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Beige |
| Theme | Jacobean |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F1739/01.Cac.0 | Sizergh, Secret Garden - Clarke And Clarke Fabric
F1739/01.Cac.0 | Sizergh, Secret Garden - Clarke And Clarke Fabric
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1739/01.CAC.0 |
| Pattern Name | Sizergh |
| Collection | Secret Garden |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 24.8" |
| Horz. Repeat | 26.7" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 90%;LINEN - 10% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Beige |
| Theme | Jacobean |
Original: $114.98
-65%$114.98
$40.24Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1739/01.CAC.0 |
| Pattern Name | Sizergh |
| Collection | Secret Garden |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 24.8" |
| Horz. Repeat | 26.7" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 90%;LINEN - 10% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Beige |
| Theme | Jacobean |












