F1777/04.Cac.0 | Linoso Ii Wide Width - Clarke And Clarke Fabric
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1777/04.CAC.0 |
| Pattern Name | Linoso Wide Width |
| Collection | Linoso Ii Wide Width |
| Width | 118" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Orange |
| Theme | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F1777/04.Cac.0 | Linoso Ii Wide Width - Clarke And Clarke Fabric
F1777/04.Cac.0 | Linoso Ii Wide Width - Clarke And Clarke Fabric
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1777/04.CAC.0 |
| Pattern Name | Linoso Wide Width |
| Collection | Linoso Ii Wide Width |
| Width | 118" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Orange |
| Theme | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1777/04.CAC.0 |
| Pattern Name | Linoso Wide Width |
| Collection | Linoso Ii Wide Width |
| Width | 118" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Orange |
| Theme | Texture |












