F1782/03.Cac.0 | Genevieve, Montage Ii - Clarke And Clarke Fabric
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1782/03.CAC.0 |
| Pattern Name | Genevieve |
| Collection | Montage Ii |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 25.2" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | 0 |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Orange |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F1782/03.Cac.0 | Genevieve, Montage Ii - Clarke And Clarke Fabric
F1782/03.Cac.0 | Genevieve, Montage Ii - Clarke And Clarke Fabric
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1782/03.CAC.0 |
| Pattern Name | Genevieve |
| Collection | Montage Ii |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 25.2" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | 0 |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Orange |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1782/03.CAC.0 |
| Pattern Name | Genevieve |
| Collection | Montage Ii |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 25.2" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | 0 |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Orange |
| Theme | Floral |












