F1783/02.Cac.0 | Kielder, Montage Ii - Clarke And Clarke Fabric
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1783/02.CAC.0 |
| Pattern Name | Kielder |
| Collection | Montage Ii |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 12.5" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | 0 |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Green |
| Theme | Novelty |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F1783/02.Cac.0 | Kielder, Montage Ii - Clarke And Clarke Fabric
F1783/02.Cac.0 | Kielder, Montage Ii - Clarke And Clarke Fabric
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1783/02.CAC.0 |
| Pattern Name | Kielder |
| Collection | Montage Ii |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 12.5" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | 0 |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Green |
| Theme | Novelty |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1783/02.CAC.0 |
| Pattern Name | Kielder |
| Collection | Montage Ii |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 12.5" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | 0 |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Green |
| Theme | Novelty |












