F1797/05.Cac.0 | Morro, Alfresco Indoor Outdoor Weaves - Clarke And Clarke Fabric
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1797/05.CAC.0 |
| Pattern Name | Morro |
| Collection | Alfresco Indoor Outdoor Weaves |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 1.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | HIGH UV POLYESTER - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | 0 |
| Durability | HEAVY |
| Color | Green |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F1797/05.Cac.0 | Morro, Alfresco Indoor Outdoor Weaves - Clarke And Clarke Fabric
F1797/05.Cac.0 | Morro, Alfresco Indoor Outdoor Weaves - Clarke And Clarke Fabric
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1797/05.CAC.0 |
| Pattern Name | Morro |
| Collection | Alfresco Indoor Outdoor Weaves |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 1.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | HIGH UV POLYESTER - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | 0 |
| Durability | HEAVY |
| Color | Green |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1797/05.CAC.0 |
| Pattern Name | Morro |
| Collection | Alfresco Indoor Outdoor Weaves |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 1.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | HIGH UV POLYESTER - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | 0 |
| Durability | HEAVY |
| Color | Green |
| Theme | Geometric |












