Grl86127 | Natural Palette Resource, Multicolored Hemp Neutral - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | GRL86127 |
| Pattern Name | Multicolored Hemp Neutral |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Hemp |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Grey |
| Theme | Grasscloth |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Grl86127 | Natural Palette Resource, Multicolored Hemp Neutral - Ronald Redding Wallpaper
Grl86127 | Natural Palette Resource, Multicolored Hemp Neutral - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | GRL86127 |
| Pattern Name | Multicolored Hemp Neutral |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Hemp |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Grey |
| Theme | Grasscloth |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | GRL86127 |
| Pattern Name | Multicolored Hemp Neutral |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Hemp |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Grey |
| Theme | Grasscloth |













