Grl88030 | Natural Palette Resource, Striped Cotton Gardenia - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | GRL88030 |
| Pattern Name | Striped Cotton Gardenia |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 39" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Cotton Yarn |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 78 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Grl88030 | Natural Palette Resource, Striped Cotton Gardenia - Ronald Redding Wallpaper
Grl88030 | Natural Palette Resource, Striped Cotton Gardenia - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | GRL88030 |
| Pattern Name | Striped Cotton Gardenia |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 39" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Cotton Yarn |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 78 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Stripes |
Original: $510.00
-65%$510.00
$178.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | GRL88030 |
| Pattern Name | Striped Cotton Gardenia |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 39" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Cotton Yarn |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 78 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Stripes |












