Grl88126 | Natural Palette Resource, Silk Road Graphite - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | GRL88126 |
| Pattern Name | Silk Road Graphite |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Silk Weave |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Grey |
| Theme | Textured |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Grl88126 | Natural Palette Resource, Silk Road Graphite - Ronald Redding Wallpaper
Grl88126 | Natural Palette Resource, Silk Road Graphite - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | GRL88126 |
| Pattern Name | Silk Road Graphite |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Silk Weave |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Grey |
| Theme | Textured |
Original: $76.50
-65%$76.50
$26.77Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | GRL88126 |
| Pattern Name | Silk Road Graphite |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Silk Weave |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Grey |
| Theme | Textured |
















