Grl88129 | Natural Palette Resource, Sheer Linen Silver Lining - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | GRL88129 |
| Pattern Name | Sheer Linen Silver Lining |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Linen |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Beige |
| Theme | Weaves |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Grl88129 | Natural Palette Resource, Sheer Linen Silver Lining - Ronald Redding Wallpaper
Grl88129 | Natural Palette Resource, Sheer Linen Silver Lining - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | GRL88129 |
| Pattern Name | Sheer Linen Silver Lining |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Linen |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Beige |
| Theme | Weaves |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | GRL88129 |
| Pattern Name | Sheer Linen Silver Lining |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Linen |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Beige |
| Theme | Weaves |














