Grl88465 | Natural Palette Resource, Tailored Abaca Ochre Gold - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | GRL88465 |
| Pattern Name | Tailored Abaca Ochre Gold |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Abaca Grasscloth |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Orange |
| Theme | Grasscloth |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Grl88465 | Natural Palette Resource, Tailored Abaca Ochre Gold - Ronald Redding Wallpaper
Grl88465 | Natural Palette Resource, Tailored Abaca Ochre Gold - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | GRL88465 |
| Pattern Name | Tailored Abaca Ochre Gold |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Abaca Grasscloth |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Orange |
| Theme | Grasscloth |
Original: $59.50
-65%$59.50
$20.82Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | GRL88465 |
| Pattern Name | Tailored Abaca Ochre Gold |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Abaca Grasscloth |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Orange |
| Theme | Grasscloth |













