Gwf-3830.816.0 | Code, Kelly Wearstler Transit - Lee Jofa Modern Fabric
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3830.816.0 |
| Pattern Name | Code |
| Collection | Kelly Wearstler Transit |
| Width | 54.25" |
| Vert. Repeat | 6.5" |
| Horz. Repeat | 0.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 33%;WOOL - 32%;VISCOSE - 20%;COTTON - 10%;LINEN - 5% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Black |
| Theme | Small Scales |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Gwf-3830.816.0 | Code, Kelly Wearstler Transit - Lee Jofa Modern Fabric
Gwf-3830.816.0 | Code, Kelly Wearstler Transit - Lee Jofa Modern Fabric
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3830.816.0 |
| Pattern Name | Code |
| Collection | Kelly Wearstler Transit |
| Width | 54.25" |
| Vert. Repeat | 6.5" |
| Horz. Repeat | 0.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 33%;WOOL - 32%;VISCOSE - 20%;COTTON - 10%;LINEN - 5% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Black |
| Theme | Small Scales |
Original: $385.88
-65%$385.88
$135.06Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3830.816.0 |
| Pattern Name | Code |
| Collection | Kelly Wearstler Transit |
| Width | 54.25" |
| Vert. Repeat | 6.5" |
| Horz. Repeat | 0.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 33%;WOOL - 32%;VISCOSE - 20%;COTTON - 10%;LINEN - 5% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Black |
| Theme | Small Scales |












