Gwp-3740-161 | Signal Paper, Ecru Geometric - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3740.161.0
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3740.161.0 |
| Pattern Name | Signal Paper |
| Collection | Kelly Wearstler Transit Wallcovering |
| Width | 54.33" |
| Vert. Repeat | 9.5" |
| Horz. Repeat | 18" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Taupe |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Gwp-3740-161 | Signal Paper, Ecru Geometric - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3740.161.0
Gwp-3740-161 | Signal Paper, Ecru Geometric - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3740.161.0
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3740.161.0 |
| Pattern Name | Signal Paper |
| Collection | Kelly Wearstler Transit Wallcovering |
| Width | 54.33" |
| Vert. Repeat | 9.5" |
| Horz. Repeat | 18" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Taupe |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3740.161.0 |
| Pattern Name | Signal Paper |
| Collection | Kelly Wearstler Transit Wallcovering |
| Width | 54.33" |
| Vert. Repeat | 9.5" |
| Horz. Repeat | 18" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Taupe |
| Theme | Geometric |














